Srpen 1.část

15. srpna 2014 v 17:53 | Archa
Srpen skončil a začal školní rok... začal chladivý mráz a školákům hnal slzy do očí!

Rozhodla jsem se svůj nový život začít trochu jinak. Vstát a nasnídat a jít do školy. Pomalu jsem se zvedla z postele a šla směrem do kuchyně. Vzala hrníček se srdíčky s názvem ''ranní ptáče mě může políbit...'' a udělala si horký čaj. Nuda! Nudný život! Nic jiného než nuda! Táta vstal. Šel do kuchyně. Zívnul si a párkrát prohrábl svých 5 vlasů. Snědl asi pět housek a rozhodl se jít do práce. Nuda! Zase jenom Nuda! Matka byla čilejší vstala a šla hned uklízet. Uklízela, když byla nervozní a teď sakra jela. Ani nevím co se stalo včera. Vlastně si ani nepamatuji co jsem o víkendu dělala. Asi se zase nudila.

Spolužáci mě ignorují a i teď. Procházím kolem zamyšlených tváří. Konečně se mi nesmějí. Jaká radost na pohled! A já kráčím vpřed jen tak bez děje. Chodba školy je o pár odstínu tmavších. Asi se mi to jen zdá. Sednu do lavic. Opět si mě nikdo nevšímá. Na zdi visí fotka ,kterou nemohu vidět. Všichni mají pohled jako kdyby umřel celý svět. Nuda. Zase jen nuda!

Po celou dobu školy koukám z okna a sleduji mraky. Těm nic není ,jen si tak plují mezi oblaka a jsou tak nadýchané....

''Ahoj, jak se jmenuješ??''. Zeptá se mě jeden kluk a sedne si naproti mně. Nikdy jsem ho tu neviděla a tak pozoruji pohledy ostatní. Jsou šokovány ,že se mnou mluví a táhnou se do skulinek a nejrůznějších skupinek.

''Um.. neměl bys se mnou mluvit''.

''Zajímavé.. těší mě neměl bys se mnou mluvit.. já jsem Tom'' začne se smát poněkud sympatický klučina. Tmavé vlasy i když napohled tvrdé a hrubé jako koňská hříva. Oči tmavé a na bradě mu začíná růst bradka.

''Myslím to vážně! Ostatní s tebou nebudou mluvit!''

''A proč si to myslíš??''

''Protože se mnou nemluví''.. povím a zvednu se. Takhle je to nejlepší. Žádné kamarády. Otočím se a odcházím ze třídy. Pár dní mě ignoruje i učitel. Nemá cenu tu být byť jen o minutu déle!!


…............................................................................................................................................................''Zajímavá holka'' řekl jsem jsi a seděl o kus dál. Ty pitomý děcka furt čumí. To jí snad všichni utíraj k smrti!! Proč si jí nevšímají??

Jsou stejný ''tyhle lidi''. Já tak nenávidím dnešní puberťáci. Kluci se oblékají jak holky a holky?? Ty se chovají drsně jak kluci. Každá holka tady kouří! Kouří jak fabrika a taky tak trochu smrdí. S cigaretou v hubě nevypadají sexy to se daří jen Sarah Jessice Parker. A ty hloupí řeči!!! Jediná starost jestli jejich mezinoží navštíví další přistěhovalec. Za celý den se mnou nepromluvili ani slovo!!! Ani kluci a ani holky. Jen jeden kluk mě pozdravil ,ale jak jsem zjistil do kapsy mi dal své telefonní číslo. Ne ,že bych měl něco proti buzerantům!! To néééé!!! Teda když v Praze nechytnu ten Prague Pride! To bych vraždil!! Ne ,proto ,že jsou teplí ,ale protože mluví jak chipmunkové! Sorry hoši, ale mě s kabelkou stejně serete a je mi fuk ,že je značková. Kabelka je ženský oděv kdyby byl pánský ozvu se!


A tak totu je i na téhle škole. Stejně blbý lidi jako vždy. Kdy se půjdou ožrat. Víte já být úchyl, mám se docela fájn. Stačí slíbit fajn lístky na fajn fesťák a vypatlaný mozky by se rozběhli. Pak stačí nabídnout cigaretu. Holčina to svolí svým vyzývavým tričkem a je to. Kluci? Holky omlouvám se. Pomlouvám tu jen Vás a úplně jsem zapomněl na dnešní ''muže''. Celé Česko šíří zprávy o blížící se třetí válce! Dnešní kluci pozor! Sbalte své fény a žehličky na vlasy a hurá do boje! Všichni rytíři se musí obracet v hrobě a tak moc, že jsi počůrali krk!

Když tak přemýšlím o těchlech lidech všimnu si fotky na té nástěnce. Divný. Musím vstát a kouknout se zblízka a najednou cítím chladný pot na čele.


''Naše spolužačka Anna zemřela tento víkend. Sice nikdy nezapadla do kolektivu ,ale i přesto byla námi milována.. RIP Anno!!''''Mno týýý voleee!!'' polknu ztěžka sliny. Vidím tu fotku té dívky. Vždyť já s ní před chvíli mluvil!!! A pak slyším o mrtvých jen dobře.

''Stejně jsme ji neznali a ten blb co jsi mluvil pro sebe na ní teď čumí.. třeba je to její přítel!... přítel těžko!! Vždyť byla hnusná jak bláto... stejně jsme ji nenáviděli''


Mno, nedivím se ,že tu furt straší.. asi miluje pokrytce jako já. Zasraný lidi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tayusha / Tayo Hatake Tayusha / Tayo Hatake | Web | 16. srpna 2014 v 14:15 | Reagovat

Moc se mi to líbilo. Škoda jen těch překlepů. Ale zajímavý námět a pěkné zpracování. Malinko mě v textu rušili ty vykřičníky. Ale bylo mi jasné že k tomu patří. Rozhodně napiš další díl, prosím. Ráda si ho přečtu. :)

2 Archa Archa | 16. srpna 2014 v 18:15 | Reagovat

Díky za ohodnocení.. budu se snažit se zlepšovat a nedělat překlepy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama